پرسش های متداول

برای اتصال سیستم به سایر سرورها از API استفاده می شود که مخفف Application Programming Interface میباشد.در واقع برای اینکه دو نرم افزار بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند به API نیاز داریم.

بحث امنیت بحث بسیار پیچیده ایست و رسیدن به نقطه ی امن هزینه بر است. اگر هر کسب و کاری بخواهد بطور جداگانه نرم افزار داشته باشد ناگزیر است برای تامین امنیت آن هزینه ای جداگانه بپردازد مثلا هزینه ی استخدام نیرو، هزینه خرید Firewall و غیره اما با خرید سرویس ابری این هزینه بین تمامی مشتریان سرشکن می شود.

این نرم افزار مناسب کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشد شرکت هایی که بین 1 تا 40 نفر پرسنل دارند . اما مجموعه های بزرگ نیز می توانند با خریداری نسخه ای از نرم افزار و نصب آن روی سرور خود از آن استفاده کنند.

پشتیبان نرم افزار به هیچ عنوان به اطلاعات کسب و کار دسترسی ندارد و تنها مالک کسب و کار می تواند با نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی خود به اطلاعات دسترسی پیدا کند.

در این نرم افزار می توان سرفصل ها را به طور کامل ویرایش کرد همچنین سرفصل تفصیل را نیز می توان تا 4 سطح تعریف کرد؛ بعلاوه امکان تعریف تفصیل شناور نیز وجود دارد.

بله این امکان در نرم افزار وجود دارد.

هر زمان که بخواهیم می توان برای کلیه ی اطلاعات مرتبط با عملیات روزانه (خزانه، انبار، فروش، حسابداری) اقدام به تهیه نسخه پشتیبان کرده و در قالب فایل اکسل قابل دریافت است.

ورود به نرم افزار با هر سیستمی اعم از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و موبایل امکان پذیر است. همچنین نرم افزار سرمایه سیستم محدودیت سیستم عامل نداشته و با لینوکس، ویندوز، IOS نیز سازگاری دارد. بعلاوه هیچ سخت افزار خاصی نیز نیاز نمی باشد تنها با داشتن سیستمی که به اینترنت متصل است می توان با برنامه کار کرد.

خیر. در این نرم افزار نه محدودیت فضا و نه تعداد اسناد و فاکتورهای فروش در بازه زمانی خریداری شده وجود دارد

بله این امکان در نرم افزار موجود می باشد.

بله این امکان در نرم افزار موجود می باشد.

بله می توان نسخه اختصاصی نرم افزار را خرید که قیمت متفاوتی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

بله، شما می‏‌توانید در هر زمان مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار کافی‌ست پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه «حساب من» اطلاعات خود را ویرایش کنید.

بله. با ثبت نام در سایت نیز میتوانید سرویس خود را ثبت کنید.

بله این امکان در نرم افزار موجود می باشد.

عضویت در نرم افزار برای ماه اول رایگان بوده اما برای استفاده ی بیشتر باید حق عضویت پرداخت شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه ی تعرفه مراجعه نمایید.

بله تا زمانی که کاربر حق عضویت پرداخت می کند می تواند با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی دسترسی پیدا کند.

پشتیبانی از نرم افزار هزینه جداگانه ای به کاربر تحمیل نمی کند و با پرداخت حق عضویت می توان از خدمات پشتیبانی نرم افزار نیز بهره مند شد.

پشتیبانی شامل بک آپ گیری، تامین امنیت سرور و بطور کلی نگهداری از نرم افزار به گونه ای که دائما در دسترس کاربر بماند.