سرمایه سیستم / سرمایه سیستم /

سرمایه سیستم شروع به کار کرد

(0 از 5)

باتوجه به تولید سیستم ساخت اسناد خزانه و انبار، توضیحاتی درباب نحوه عملکرد ،زیرساخت ها پرداخته و به بیان تفاوتهای این محصول با دیگر محصولات می پردازیم.

با توجه به تولید  سیستم ساخت اسناد خزانه و انبار، توضیحاتی در باب نحوه عملکرد ،زیرساخت ها پرداخته و به بیان تفاوتهای این محصول با دیگر محصولات می پردازیم

 سیستم ساخت اسناد خزانه و انبار از معماری سرویس گرا استفاده می کند که از هسته  و از فریمورک انگولار بهره می برد.

انگولار یک فریمورک وب‌ اپلیکیشن متن باز است که اولین بار در سال ۲۰۰۹ توسط میسکو هوری و آدام آبرونز توسعه یافت. که بعد ها توسط گوگل تغییراتی بنیادین در راستای بهینه سازی آن انجام گرفت در حال حاضر این فریمورک توسط گوگل توسعه داده می‌شود و آخرین نسخه آن(در زمان تهیه این متن) 5 می باشد. اول از همه اینکه انگولار یک فریمورک به شما این امکان را می‌دهد که کدهای خود را تکنیکی و بهینه بنویسید، تغییر بدهید و تنظیمات استاندارد را روی آن پیاده سازی کنید. انگولار یک فریمورک قدرتمند جاوا اسکریپتی برای تولید و توسعه وب اپلیکیشن های مدرن و ساخت برنامه‌های تک صفحه‌ای سمت کاربر(Single Page Application-SPA)، توسط HTML ،CSS و TypeScriptاست. این فریمورک، حاوی اجزایی برای سهولت ارتباط داده ها، طراحی ماژولار، کار با سرویس‌های سمت سرور وب و ... می باشد.لازم به ذکر است که زبان TypeScript، زبان اول و توصیه شده‌ی کار با انگولار است به این نحو به یک طراحی شیءگرا، مدرن و با قابلیت نگهداری بالا خواهید رسید که با تمام مرورگرهای جدید نیز سازگار است. این سوال برای شما پیش می‌آید که SPA یا برنامه های تک صفحه‌ای چیست؟ برنامه های مبتنی بر وب یا موبایل که با تکنولوژی SPA ساخته می‌شوند بدین صورت عمل می‌کنند که با کلیک روی یک لینک در این نرم‌افزارها، صفحه بدون رفرش شدن به صفحه جدیدی منتقل می‌شود، یعنی بدون اینکه صفحه‌ی وب سایت شما از صفر و مجدداً بارگذاری شود، کاربر به صفحه جدیدی منتقل خواهد شد. همچنین این صفحات دارای حافظه ماندگار بوده و کاربر پس از کلیک روی دکمه‌های Back یا Next در مرورگر به صفحات قبل یا بعد بدون بارگذاری مجدد، صفحه انتقال پیدا می‌کند. Gmail مثال بسیار مناسبی به عنوان یک نرم‌افزار تک صفحه‌ای یا SPA است. با انگولار می‌توان دنیای برنامه‌نویسی خود را تغییر داده و نرم‌افزارهایی با سرعت اجرایی فوق العاده بالا مثل اپلیکیشن‌های موبایل در بستر اینترنت ایجاد کرد.

 

چرا از انگولار استفاده میکنیم ؟

تسریع در پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی، یکی از دلایل استفاده از انگولار بین برنامه نویسان است اما برای دارندگان یک اپلیکیشن وب در مدیریت فرایند کسب و کار مهمترین حسن استفاده از این فریمورک؛ صرفه جویی در منابع سرور است که موجب میشود سرور بتواند به افراد بیشتری بصورت همزمان پاسخگو باشد . توضیح بیشتر آنکه؛ بخشی از پردازنده سرور صرف قرار دادن اطلاعات در قالب میشود و نهایتاً سورس کامل html صفحه به سمت کاربر ارسال میشود . اما در صورت استفاده از انگولار ، قالب یکبار لود میشود و بعد از آن فقط دیتا رد و بدل می‌شود. درست مانند محیط Gmail این کار بار پردازشی سرور را کاهش می‌دهد و آن را برعهده کلاینت قرار می‌دهد. همچنین پهنای باند مصرفی سرور و کاربر را به شدت کاهش می‌دهد در نتیجه کاربر کاملا حس میکند که برنامه با سرعت بسیار بیشتری کار می‌کند. انگولار موجب کاهش تعداد کدنویسی و در نتیجه افزایش سرعت تولید برنامه ها نیز شده است.

مزایا سیستم:

1. قابلیت اضافه کردن فیلد به سند در 13 نوع مختلف .

2. قابلیت چیدمان فرم به صورت Darg و Drop توسط کاربر.

3.قابلیت تایید فیلدهای جستجو.

4. قابلیت مشخص کردن ستون های گرید.

5. مشخص کردن خصوصیات منحصر به فرد برای هر فیلد.